Podporte nás

Občianske združenie sme si založili preto, aby sme mohli robiť viac akcií, efektívnejšie a na úrovni. Chceli sme na Malý Dunaj priniesť aktivity, ktoré podľa nás chýbali.

Najdôležitejšia forma podpory pre nás vždy bola, a aj vždy ostane Vaše dobrovoľníctvo. Je to Váš čas, ktorý nám venujete. Za to Vám ďakujeme a chceme Vám povedať, že si to nesmierne vážime.

Aktívne sa snažíme získavať financie cez rôzne granty a projekty, keď sa však stále chceme posúvať ďalej potrebujeme na to aj Vašu pomoc.

Kto všetko nás podporil?

Iná podpora

Tá je pre nás veľmi dôležitá a verte, že si ju veľmi ceníme. Ak nám viete zabezpečiť tlač plagátov, darovať mäso na guľáš, zapožičať párty stany na akcie alebo máte autobus a ste ochotný voziť ľudí počas akcií ako je čistenie Malého Dunaja je to pre nás nesmierna pomoc.

Ak nemáte nič z toho, ale máte nápad a chuť nás podporiť, potešíme sa ak sa nám ozvete na info@klubmalydunaj.sk.

Ak pracujete vo firme, ktorá poskytuje granty, resp. má svoju nadáciu, budeme radi keď nám dáte vedieť o prebiehajúcej výzve, do ktorej by sme sa mohli zapojiť.

Finančná podpora

Budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť nás finančne. Peniažky nám môžete kedykoľvek poslať na účet uvedený v dolnej časti webu. Ak chcete, aby boli peniažky použité na konkrétny projekt, ktorý sa Vám páči, uveďte to do poznámky pri platbe.

My Vám za vašu finančnú podporu vieme ponúknuť reklamu a šírenie dobrého mena medzi vodákmi – na konkrétnej spolupráci sa vieme dohodnúť.

2% z daní

Chceme Vás vyzvať k tomu, aby ste svoje 2% nenechali prepadnúť. My sme minulý rok vďaka 2% zafinancovali časť Veľkého Čistenia Malého Dunaja a Malodunajského vodáckeho maratónu. Prosím, nenechajte tie svoje 2% prepadnúť v prospech štátu, podporte nás v našich aktivitách. Ak sa Vám zdá, že zarábate málo a Vaše 2% nám nijako nepomôžu, verte, že pomôžu – lebo keď si 50 ľudí, ktorí majú malé 2% z dane povie, že  áno, pošlem, tak zrazu budeme mať na účte určite aspoň 50 eur 🙂